Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu öncesi adaylar konuştu

Fenerbahcede Yuksek Divan Kurulu oncesi adaylar konustu

Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu öncesi adaylar konuştu

Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu seçimleri öncesinde başkan adayları; Şekip Mosturoğlu, Sevil Becan ve Nihat Tokat önemli mesajlar verdi.

Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu öncesi adaylar konuştu

AA

Fenerbahçe Kulübünde 27 Nisan Cumartesi günü yapılacak Yüksek Divan Kurulu seçimleri öncesinde başkan adayları açıklamalarda bulundu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, adaylardan Şekip Mosturoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Yüksek ihtimalle sizinle tanışıyoruz. 3 Temmuz’u hep birlikte yaşadık. Mutlaka bizlere ya Metris’te, ya Çağlayan’da, ya da Bağdat Caddesi’nde destek oldunuz. Siz benim, geniş ailemin en değerli ferdisiniz. Bu vesileyle sizinle şahsen tanışmak, değerli fikirlerinizi birinci ağızdan dinlemek istiyorum.

“Fenerbahçemize maksimum fayda sağlamak istiyoruz”

Divan kurulu üyelerinin isteklerini dinleyerek bunları hayata geçirmeyi hedeflediğini belirten Mosturoğlu, şu değerlendirmede bulundu:

Yarın ve 26 Nisan Cuma günleri 12.00-15.30 saatleri arasında Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki seçim ofisindeyim. Yüksek Divan Kurulu üyemiz olarak sizi yeni dönemde daha yakından tanımayı, isteklerinizi dinleyip en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedefliyorum. Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu sadece Fenerbahçe’nin değil, Türk sporunun kaptan köşkü olabilecek niteliklere sahip bir kuruldur. Biz bu potansiyeli mutlaka kullanmak, üyelerimizin kulübümüz ile olan bağlarını, sahip olduğumuz kulüpçülük tecrübesi vesilesiyle güçlendirmek ve Fenerbahçemize maksimum fayda sağlamak istiyoruz.

1714017758 6 Fenerbahcede Yuksek Divan Kurulu oncesi adaylar konustu

“Daha güçlü ve daha etkili bir YDK’yi hep birlikte oluşturacağız”

Adaylardan Sevil Becan ise sarı-lacivertli kulübe birçok görevde hizmet ettiğini ve bunu divan başkanlığıyla sürdürmek istediğini belirtti.

Birlik ve beraberliği destekleyerek kulübe güç katacak projeler oluşturacaklarını aktaran Becan, şunları kaydetti:

Fenerbahçemizin büyük değerlerinden oluşan Yüksek Divan Kurulumuzun geleceği için Başkanlığa adayım. Birliği ve beraberliği destekleyecek, kulübümüzün gücüne güç katacak projelerimizle daha güçlü ve daha etkili bir YDK’yi hep birlikte oluşturacağız. Uzun yıllardır birçok görevle gönülden Fenerbahçemize hizmet ettim, bundan sonra da sizin desteğinizle YDK Başkanlığı görevi ile devam etmeye talibim.

1714017758 451 Fenerbahcede Yuksek Divan Kurulu oncesi adaylar konustu

“Birlikte daha da ileriye gitme zamanı geldiğine inanıyorum”

Seçimde adaylığını koyan isimlerden Nihat Tokat da kulübün birlik ve beraberliğini güçlendirmek, taraftar ruhunu canlandırmak ve daha sıcak bir iletişim ortamı kurmayı hedeflediğini dile getirdi.

Hep birlikte kulübü daha güçlü bir hale getirme düşüncesini paylaşan Tokat, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Yıllardır bu kulübün bir parçası olarak, sizinle birlikte Fenerbahçe sevgisini yaşadık, paylaştık ve büyüttük. Şimdi, birlikte daha da ileriye gitme zamanı geldiğine inanıyorum. Benim için önemli olan şey, her birinizin sesini duymak ve kulübümüzü hep birlikte daha da güçlü hale getirmek. Bu seçimde sizlerin desteğiyle Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak, Fenerbahçe’nin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz.

1714017758 333 Fenerbahcede Yuksek Divan Kurulu oncesi adaylar konustu Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)